友情链接1:真人百家乐 澳门真人赌场 澳门银河网址 体育投注 老虎机 澳门赌场 澳门赌博网站 网上赌球 新葡京娱乐场 21点 足球开户 百家乐玩法 网络赌博 百家乐怎么玩 澳门百家乐官方网站 百家乐策略 澳门百家乐 hg0088皇冠 皇冠新2 hg1088.com 澳门足球博彩

-广州视能信息科技有限公司
导航菜单
网站标志
点评搜索
点评详情
发布于:2017-12-7 15:22:24  访问:3 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
5m Mansion As Divorce From Grant Bovey Continues
Vedení Diskutuje Q1 2014 Výsledky
Zdravím vítejte na Skechers USA Incorporated prvním čtvrtletí 2014 ZiSK konferenčního hovoru. V tomto okamžiku, Vsichni Účastníci JSOU v režimu Jen poslouchat. Stručný otázek odpovědí Bude následovat Formální prezentace. (Upozornění pro obsluhu Instrukce) Připomínáme, ZE zvětší Tato konference JE nahrávána.
Na tomto miste bych rád Obrátil na konferenci o sobě k Skechers. Prosím, pokračujte.
Děkuji VŠEM, pro Nás jeste dnes připojí na Skechers konferenčního hovoru. Nyní VAM přečtu Prohlášení Safe Harbor. Některá Prohlášení v tomto textu obsahuje, bez omezení, Příkazy řešící Viry, Plány, Cíle, odhady ČI očekávání SPOLEČNOSTI Nebo budoucích Výsledku Nebo UDÁLOSTI Muze představovat výhledová Prohlášení jsem smyslu novely zakona o obchodování s cennými papíry vedení salomon spor ayakkabıů PŘI obchodování z roku 1995, ve znění pozdějších předpisů.
zvětší Tato výhledová Prohlášení zahrnují známá neznámá Rizika, Včetně, pivo Nikoli výhradně, Globální, národní Místní ekonomické, Obchodní a tržních podmínek OBECNÉ konkrétně se vztahují na maloobchodním odvětví se firmy. Neexistuje zadna záruka, ZE dojde skutečné Budoucí Výsledky ČI výkonnost vyjádřené Nebo implicitně vyplývá z takových výhledových prohlášeních. Komise poměrným Cenne papíry, Včetně Poslední Výroční zprávy na formuláři 10 K, čtvrtletní Zprávy na formuláři 10 Q, Aktuální Zprávy na formuláři 8 K a Všech dalších zprávách SEC, Jak to vyžaduje federální zákony o cenných papírech pro popis Jiného významného Rizika Faktory, Které mohou ovlivnit podnikání SPOLEČNOSTI, Výsledky operací na finančních podmínkách.
S Tim bych chtěl obrátit Hovor se k Chief Operating Officer Skechers `a finanční ředitel David Weinberg. David?
Dobrý den. Děkuji za námi dnes přečíst První čtvrtletí 2014 finanční Výsledky Skechers `.
Celosvětová Poptávka po Skechers obuv předčil naše očekávání v prvním čtvrtletí jízdě Čisté tržby v Novem První čtvrtletí rekord 546,5 milionů $, Což was nárůst o 21% oproti stejnému období loňského roku. Prodejní ZiSK was výsledkem dvojitě zvyšuje číslice v NAŠICH domácích i mezinárodních velkoobchodní podniky i naše společnost vlastněná maloobchodních prodejnách, Které obsahovaly 5,6% nárůst comp obchod. Zvětší Tato zlepšení přišlo navzdory neobvykle chladným počasím zažívají Hodně ze Spojených štátu po Celé čtvrtletí Velikonoce, Které spadají dělat Konce Dubna.
Klíčovou Roli prodeje produktu byly široce založená narazil na naše pánské, dámské i děti, Které nabízejí zahrnovaly Jak životní Styl a výkonné produkty. První čtvrtletí se prodejní a finanční přednosti Patri zvýšení o 20,7% v našem domácím VELKOOBCHODŮ s nárůstem o 14,8% ve dvojicích přepraven, nárůst o 26,3% v salomon schuhe deutschland nasi Oblasti mezinárodního salomon schuhe deutschland obchodu, nárůst o 15,9% v nasi spolecnosti vlastněné maloobchod, which zahrnoval Další 46 nové obchody otevřely v posledním roce 10, Které byly otevřený v prvním čtvrtletí ZiSK z operací 48,2 milionu dolarů Nebo 8,8% čistého prodeje, Hrubá Marze 44% Čistý ZiSK ve Výši 31 milionů $ a zředěný Zisk na akcii ve Výši 0,61 $ V souladu Zásoby, Které se snížily o 12,8% oproti roku Konci vzrostl o 23% oproti loňskému roku, silnou rozvahu s 329,4 milionů $ v hotovosti Nebo přibližně 6,48 $ na akcii.
Je Důležité si uvědomit, ZE naše Efektivní daňová sazba za První čtvrtletí was 25,7%, which zahrnoval některé jednotlivé položky vykázané v daném období. Jsme Odhad naše Efektivní daňová sazba pro rok 2014 se pohybuje Mezi 25% 28%.
Se zvýšenou poptávkou po produktech NAŠICH ze strany spotřebitelů po celém svete, Jsme přesvědčeni, ZE Silné prodeje impuls, which Jsme v dobe Současné zažívá Bude Přejít Až dělat Druhého čtvrtletí na celý rok. Naše dubna příchozí rychlost Objednávky výnosy JSOU Velmi Silné naše rozpracovanost zrychlil od Konce roku. Příjem z NAŠICH klíčových zákazníků k Naši nové nabídce Produktové nám Dava jistotu silu našeho podnikání.
nyní obracejí na naše podnikání v detailu. V našem domácím velkoobchod, tržby vzrostly o 20,7% za 39,9 milionů $ za čtvrtletí s 14,8% nárůst paru dodaných z 5,1% nárůst průměrné také ceny za pár ve Srovnání se stejným obdobím loňského roku. TENTO nárůst JE způsoben pokračující poptávkou po našem různorodé životní styl Výkon obuvi a více úspěchů Jsme zažívá. Kazdy z NAŠICH klíčových divizí vytvořila silnou hnací silou prodeje nám umožnilo rozšířit Naši nabídku. Klíčem k tomuto úspěchu była Comfort inovace Učinili Jsme ve Všech NAŠICH značek.
PODLE Pohlaví Jsme dosáhli zlepšení dvouciferne v NAŠICH pánských dámských podnikání Velmi vysoké jediný rez číslice v našem dětském podnikání. Zvýšení přišlo z NAŠICH pánských si dámských Skechers USA sportovních si pracovních linii, stejně Jako naše Boby Z Skechers sportovních aktivních Linek pro ženy. Navíc, naše pánské dámské Skechers JIT Výkon příležitostné linky zažít prodeje dvouciferný v prvním čtvrtletí.
Pozici Výkon was vyvolán několika pozoruhodných úspěchů v prvním čtvrtletí. Skechers Gorun Ride 3 Získal Best Buy Ocenění od Runner Sveta si Skechers Gorun 3, Cenové nejvýhodnější Cenu od Závodník časopis výkonnostní divizi Skechers s oficiálním oblečení obuv sponzora, which používal v maratonu. A nyní Jiz ve druhém čtvrtletí elitní běžec Olympionik Maratonec Meb vyhrál Bostonský maraton s Novy Osobní rekord V brzy propuštěn byt Skechers GOMeb Speed ​​tri hlavni úspěch Jak profesionální MEB Značky.
Meb nadále tváří představení divize Skechers v dobe Současné objevuje v marketingových Kampani v televizi, v tisku A venkovní. Pro Podporu NAŠICH mnoho úspěšných kategorií výrobků, životní styl, Meli Jsme několik televizních reklam v prvním čtvrtletí Včetně kampaň představovat TV osobnosti Brooke Burke Charvet, hlasové vítěz Danielle Bradbery sportovních ikon Joe Montana, Tommy Lasorda Mark Cuban. Ty Spolu s ostatními Nasimi spotů nám umožnilo Spustit cílené televizní kampaň dosažení Správně demografie na správném miste. Kromě Toho Jsme běželi tisk, digitální Venkovní kampaň s cílem dalšího prodeje pohonných.
pokračující úspěch Boby, naše charitativní obuv linka Má za následek Více než 8 milionů paru obuvi darovány dětem v nouzi. Jsme Velmi potěšeni, s Cili, kterych Jsme dosáhli v nasi domácí velkoobchodní divizi zejména s ohledem na zima Hodně ze Země zkušený velikonoční přestěhování dělat Konce dubna. Věříme, ZE Silné prodeje lze připsat Přes naše inovativní produkt, je věříme, ZE Poptávka Bude Přejít v průběhu roku na základe NAŠICH příchozích objednávek, urychluje nevyřízených Zprávy od NAŠICH velkoobchodních partnerů.
V prvním čtvrtletí, naše Celková mezinárodní dceřiných, joint venture distributor tržby se zvýšily o 26,3%. V důsledku Síly NAŠICH různorodých iniciativ produktu, naše dceřiné společný podnik prodeji se zvýšil o 27,7% Tak naše tržby distributor zlepšil o 21,9%. Toto zvýšení přišlo navzdory Pokračování Politických měnových otázek, na Ukrajine je částech Jižní Ameriky.
Jsme zaznamenali Silný rez našeho podnikání v Evrope Veri, ZE Poptávka po Naši Značky JE U všech dob vysoká Přes Temer kazdy region, KDE Jsme Primo distribuovat náš produkt za následek dvouciferný rzi ve Všech pivo DVA Z NAŠICH dceřiných Zemi.
Rádi bychom TaKé poznamenat, ZE očekáváme, ZE k dokončení modernizace našeho evropského distribučního centra dělat Konce roku 2014 zvyšující o sobě naše schopnosti k účinnosti V tomto regiónu. Naše Jihovýchodní Asii Společné podniky i nadále plnit Velmi Dobře s kombinovaným Rüstem 18,7% za čtvrtletí, jehož součástí JE nárůst o Více než 50% obj Nasi Cine podnikání. Očekáváme, ZE Naši společní podnik Regiony i nadále rez V tomto typu kurzu.
Naše mezinárodní distributor firma provádí mnohem silnější, nez se očekávalo, zejména s ohledem na velikonoční posun probíhající politické Měnové Otázky v několika klíčových trzích. Nárůst dvouciferný was především výsledkem Rüştü trojité číslice v Indonésii, Turecku na Tchaj-wanu rzi dvojciferným v Austrálii, Na Novem Zélandu, Jižní Koreji, Mexiku v Spojených arabských emirátů, jakož i silnými výkony z mnoha jiných regiónu.
Věříme, ZE zvětší Tato strategie otevření maloobchodních prodejen nám slouží Jak marketingový nástroj rentabilní distribuční kanál JE nedílnou součástí Budování udržitelného podnikání po celém svete. Na Konci čtvrtletí, było jich Tam 497 Skechers obchody vlastněné provozované NAŠICH společných podniku, žádost o licenci k distributory Mimo Spojené staty. Z Nich 327 distributor náš ve vlastnictví Nebo Licencovaný Skechers maloobchodních prodejen, 140 Skechers obchody v NAŠICH joint venture Zemi v Asii Včetně Tech, Které provozují držitelů povolení zaškrtněte v Regionu dalších 30 SPOLEČNOSTI licencovaných obchodech JSOU v Brazílii, Kanadě, Francii, Irsku, Portugalsku, Španělsko, Země, KDE o sobě Primo distribuovat naše Výrobky.
V prvním čtvrtletí 22 obchodů otevřeno Včetně našeho Prvního skladu v Bělorusku. Navíc Jsme otevřeli Tři kazdy na Filipínách si Saúdské Arabie, PO DVOU V Malajsii, Indii na Tchaj-wanu PO jednom v Kostarice, Mexiku, Jižní Koreji, Indonésii, Rusku, Brazílii, Francii, Walesu Chorvatsku. Obchod v Austrálii uzavřená v prvním čtvrtletí.
Čtyři distributor Společné podniky Nebo Licenční Skechers obchody Maji otevřeno dělat dnešního DNE V dubnu o dalších 80 Až 90 se očekává otevření v průběhu zbytku roku přináší náš celkový Počet na přibližně 600 distributorů joint venture Nebo licenčních Skechers prodejen dělat Konce roku.
Jak jsem zmínil Jiz náš mezinárodní Dodání produktu se pohybuje více v kroku s nasi domácí dodávka vytvářet více synergický soudržný prístup k Naši značce po celém svete. Je TaKé vyskytující praktický Všech mezinárodních trzích, KDE JE k dispozici náš produkt. Dvojitý rez číslice v mezinárodní odráží silu našeho produktu, marketingu Značky. Na NAŠICH urychlovacích nedodělků reakce na NAŠICH klíčových iniciativ otevření dalších maloobchodních prodejen, Jsme přesvědčeni, ZE náš mezinárodní obchod Bude mit dvouciferný za Druhé čtvrtletí celý rok.
Na Konci čtvrtletí Jsme Meli 399 společnost vlastněná Skechers maloobchodních prodejen po celém svete. V prvním čtvrtletí Jsme otevřeli 10 prodejen, z nichž devět JSOU domácí jeden mezinárodní Concept Store v Chile.
Tito zahrnovali nové obchody v Arizoně, Kalifornii, na Floride, Maine, Maryland, Nebraska, New Yorku záložky Puerto Rico. Uzavřeli Jsme jednu domácí Concept Store v prvním čtvrtletí. Otevřeli Jsme Tři obchody v tomto měsíci; jeden JE v Ohiu, New Jersey Texas. Plánujeme otevřít Další 15-17 ve druhém čtvrtletí, Včetně jednoho TENTO týden v Chilly dalších 30 obchodů JSOU plánovány ve Druhé polovině roku.
domácí e tržby obchodování stagnovaly za čtvrtletí, Což věříme, ZE JE Částečně kvůli nízkému souboru Klíče inventáře v důsledku silnější Nez očekávané prodeje.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息

广州视能信息科技有限公司 Copyright(C)2009-2012